Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 26.10.2015
Kategoria: sport ambient media
6
0
1044Graj w cieniu

Nie tylko miłośnicy gry w piłkę nożną mogą być zaskoczeni. Dzięki ambient media agencji Meshugene Brothers i technologii w godzinach szczytu można było korzystać z kąpieli słonecznych w ruchu bez obawy zachorowania na czerniaka.
Słońce to największy kusiciel spędzania czasu na świeżym powietrzu. Miłośnicy piłki nożnej zwykle między 11 a 15 musieli rezygnować z gry, aby chronić swoje ciało przez nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Jednak nie tym razem. Słońce na niebie to lek na niejedną chandrę - zwłaszcza tę zimową. Niejedni chcąc nacieszyć się nim po długiej, mroźnej zimie, wystawiają swoje ciało na działanie promieni, nierzadko bez wystarczającej ochrony. W ciągu piętnastu lat podwoiła się liczba osób chorujących na najpoważniejsza odmiana raka skóry w Szwecji. The Swedish Cancer Society to organizacja pozyskująca fundusze na badania nad rakiem skóry oraz dążąca do zmniejszenia liczby zachorowań na ten rodzaj nowotworu.
W tym celu działacze non-profit z pomocą agencji Meshugene Brothers, postanowili wykorzystać słońce do stworzenia unikalnego boiska do piłki noznej. Na nim można było bawić się na świeżym powietrzu bez obawy o naruszenie swojego zdrowia przez silną dawkę słoneczną. Jak wiadomo najsilniej oddziałowywuje ona między godziną 11 15. W tym czasie, promienie słoneczne wyznaczały linie boiska poprzez otwory w materiale, które były zawieszone nad murawą. Tą funkcjonalnością mogli nacieszyć się mieszkańcy Sztokholmu w słynnym parku Haga. W ten sposób organizacja dowiodła, że nie trzeba unikać aktywności fizycznej w ciągu dnia, a wręcz przeciwnie.


Agencja: Meshugene Brothers     Marka: The Swedish Cancer Society
Źródło: gutewerbung.net     Kraj: Szwecja    
Autor:
6
0
1044

Średnia ocena:5
Suma ocen: 6


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.