Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 08.10.2015
Kategoria: mobile ambient media
4
0
1304Dom, który dla mnie oszczędza

W tym ambient media w rolach głównych eleganckie buty, drogowyglądający zegarek. Skąd wzięte? Z domu.
Miny rozmówców wyglądają na zdziwione. Dlatego zaraz pojawia się wyjaśnienie: najpierw niezbyt precyzyjne, aż w końcu wszystko pozostaje jasne: właściciel akcesoriów mieszka w domu energooszczędnym, dlatego może pozwolić sobie na takie wydatki.
Spot powstał w związku z kampanią promocyjno-informacyjną Ministerstwa Środowiska pod hasłem: "Dom, który dla mnie oszczędza". Miał promować idęę budownictwa energooszczędnego i pasywnego, ale też wykorzystywanie odnawialnych źródel energii. W związku z z akcją powstała aplikacja mobilna symulująca budowę domu jednorodzinnego. Jej celem jest przybliżenie idei budownictwa energooszczędnego i pasywnego osobom, które dopiero myślą o budowie domu lub już ją planują. Dzięki niej zainteresowany mógł dowiedzieć się, co jest istotne w wyborze technologii budowlanych i instalacyjnych. Co więcej, można się także przekonać, jak można oszczędzić na energii do ogrzewania i wentylacji lokum w skali roku.
Głównym elementem kampanii była strona www.oszczedzam-energie.pl, zawierająca informacje dotyczące budownictwa energooszczednego. Zasay projektowania, budowa domów pasywnych, energooszczędnych - to jedne z artykułów, które można znaleźć na stronie kampanii.

Przedsięwzięcie to częśc dwuletniego projektu "Działania edukacyjne i promocyjne w zakresie efektywności energetycznej i wykorzystywania odniawialnych źródeł energii, włączając ideę domów przyjaznych środowisku", współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospdoarczego 2009-2014 pochodzących z Islandii, Lichtenseinu oraz Norwegii.Agencja: Fabryka Komunikacji Społecznej     Marka: Ministerstwo Środowiska
Źródło: nowymarketing.pl     Kraj: Polska    
Autor:
4
0
1304

Średnia ocena:5
Suma ocen: 4


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.