Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 10.09.2015
Kategoria: food ambient media
4
0
1035(Nie)odpłatne połączenie

"Właśnie przyznałeś się do kradzieży trzech telefonów komórkowych” – taki komunikat mógł przeczytać uczestnik ambient media organizacji 1%.
Mogli go przeczytać próbujący połączyć się swoim telefonem z siecią, która miała być nieodpłatnie dostępna podczas muzycznego festiwalu. Amnesty International znalazło drogę przedarcia się do odbiorców przez gąszcz komercyjnych reklam. Chcąc zwrócić uwagę na fakt torturowania często niewinnych ludzi, stworzyła możliwość korzystania z darmowego Internetu mobilnego. Z pewnością ? przynajmniej w pierwszych sekundach ? wiadomość nieco zestresowała chcących korzystać z ogólnodostępnej sieci ?WeFree?. Ta akcja pozwoliła sprawdzić, jaką czujnością charakteryzują się młodzi ludzie.
Mogli go przeczytać próbujący połączyć się swoim telefonem z siecią, która miała być nieodpłatnie dostępna podczas muzycznego festiwalu. Amnesty International znalazło drogę przedarcia się do odbiorców przez gąszcz komercyjnych reklam. Chcąc zwrócić uwagę na fakt torturowania często niewinnych ludzi, stworzyła możliwość korzystania z darmowego Internetu mobilnego. Z pewnością ? przynajmniej w pierwszych sekundach ? wiadomość nieco zestresowała chcących korzystać z ogólnodostępnej sieci ?WeFree?. Ta akcja pozwoliła sprawdzić, jaką czujnością charakteryzują się młodzi ludzie. Większość z nas bez wahania akceptuje warunki regulaminu bez wcześniejszego zapoznania się z nimi. Tym razem, aby uzyskać dostęp do sieci, należało uprzednio zapoznać się z wytycznymi. Jak można się domyśleć, wiele osób pominęło tę kwestię i zaakceptowało warunki. Później się okazywało się, że zgodzili się z fałszywymi zeznaniami.

 

W 1984 roku ONZ przyjęło konwencję dotyczącą zakazowi stosowania tortur. Pomimo tego, wielu ludzi wciąż jej doświadcza. Często się zdarza, że podpisują fałszywe zeznania, aby tylko uwolnić się od cierpienia. Oczekiwania ulga nie nadchodzi, a podpisanie się pod sfałszowanym zeznaniami niosą za sobą kolejne męki. Wydaje się być to sytuacja bez wyjścia. Aby pomóc zapobiec temu procederowi, organizacja Amnesty International broni możliwości ludzi do wyrażania własnego zdania.

Poprzez ten ambient organizacja pozarządowa chciała zwrócić uwagę na problem osób torturowanych, które podobnie podpisują się pod tym, czego nie zrobiły.

Podczas imprezy, uczestnicy festiwalu mogli podpisać petycję przeciwko stosowania tortur. W trakcie imprezy zebrano 8603 podpisów.

 Agencja: Artegence     Marka: Amnesty International
Źródło: youtube.com     Kraj: Polska    
Autor:
4
0
1035

Średnia ocena:5
Suma ocen: 4


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.