Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 02.09.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
2
0
1345Tańcząca sygnalizacja świetlna

Niewielu lubi czekać na zmienienie się światła na drodze. Niektórzy igrają ze śmiercią i ośmielają się zaryzykować i po prostu przejść wcześniej przez ulicę. Smart wymyślił sprytny i zabawny sposób na „chodnikowych” przestępców, dzięki ambient media.
Mówi się, że w komunikacji czerwony oznacza przeszkody, zielony dostępność. Nawiasem mówiąc, światła, które wyświetlają się kilka sekund, zezwalając nam przejście przez drogę, działają na naszą psychikę? kojąco. Odwrotnie jest z czerwonym światłem, które denerwuje pieszego, czekającego na zielone światło. Aby odwrócić negatywne aspekty i zachęcić do bezpiecznego przejścia przez pasy Portugalczyków, niedawno The Smart Company stworzyli The Dancing Traffic Light ? kampanię partyzancką.
Firma umieściła ?salę taneczną? na placu w Lizbonie. Tam zachęcała przechodniów do tańczenia. Następnie ich ruchy zostały wyświetlane w czasie rzeczywistym w kilku przejściach dla pieszych. Według badań organizatorów akcji, niestandardowy ?czerwony człowiek? spowodował to, że 81 proc. ludzi, zatrzymujący się na czerwonym świetle nie przebiegli w ?wolnym momencie? na pasach jak to zwykle tam bywa.

Inicjatywa była częścią kampanii #WhatAreYou. Miała ona na calu promować bezpieczeństwo na ulicach. Uwagę przechodniów zajęła na krótki okres czasu, ale czy piesi nie znudzą się tańczącym światłem?Agencja: BBDO     Marka: Smart
Źródło: http://adsoftheworld.com/     Kraj: Portugalia    
Autor:
2
0
1345

Średnia ocena:5
Suma ocen: 2


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.