Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 29.08.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
9
0
1700Twoja farma - zabawka czy ambient?

Oglądając spot tego ambient marketingu, wydaje się, jakbyśmy mieli do czynienia z reklamą zabawki dla dzieci. Po bliższemu przyjrzeniu się, klip ma drugie dno.
Drewniane gospodarstwo z rzędem ciasno upchanych kur, świń i krów. Po chwili dobiega do niego wesołe dziecko. Jednak poza tym wesołym obrazem, są także metalowe klatki, antybiotyki i pasza bazująca na soi ? ten niewielki aspekt przedstawia rzeczywistość znajdującą się za drzwiami ferm przemysłowych.
Twórcy gadżetu, Compassion in World Farming Polska działa na rzecz poprawy losu zwierząt hodowlanych, zakończenie przemysłowego chowu zwierząt w Polsce. Jest częścią organizacji Compassion in World Farming, powstałej blisko 50 lat temu w Wielkiej Brytanii.

Połączyliśmy nowoczesny wygląd z satyrą, żeby opowiedzieć historię, jaka stoi za naszym jedzeniem, i zrobić to w całkowicie nowy sposób. Każdego roku 50 miliardów zwierząt zamykanych jest na całym świecie na fermach przemysłowych. Ale nie jest to powszechnie znany fakt. Stworzyliśmy więc Your Farm – zabawkę, która nie kłamie, żeby pokazać, jak naprawdę wygląda życie zwierząt hodowlanych. To lata świetlne od zabawkowych ferm, jakimi być może sami się kiedyś bawiliśmy, ale zdecydowanie bliżej do rzeczywistości większości zwierząt hodowlanych. Myślę, że ten model całkowicie stawia na głowie dotychczasowe wyobrażenie ferm, jakie przedstawiane jest dzieciom. – mówi Manager ds. Kampanii w Compassion in World Farming Polska, Małgorzata Szadowska.

Oprócz drewnianej ”zabawki” stworzono grę online Your Farm. Gra polega na naprawianiu systemu. Można uwolnić swoje gospodarstwo od ścisku: uwolnić krowy, świnie i kury, stworzyć większą przestrzeń dla zwierząt.Agencja: pomóż nam znaleźć     Marka: Compassion in World Farming Polska
Źródło: http://akcje.ciwf.pl/     Kraj: Polska    
Autor:
9
0
1700

Średnia ocena:5
Suma ocen: 9


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.