Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 19.08.2015
Kategoria: charity ambient media
3
0
1445CAN-paign

Jak trafić do ludzi, nieoglądających telewizji, niekorzystających z Internetu i unikających przestrzeni publicznych, niemówiących w języku, społeczności, w jakiej żyją? Odpowiedź jest prosta: za pomocą ambient marketing.
Wydaje się to kuriozalne. Mowa o nielegalnych imigrantach, nieposiadających ani zatrudnienia ani stałego miejsca pobytu. Duński Czerwony Krzyż postanowił poinformować bezrobotnych uchodźców o punktach pomocy medycznej zorganizowanych specjalnie dla nich. Imigranci często unikają państwowych placówek, obawiając się deportacji z Danii. Tam warunkiem legalnego, długoterminowego pobytu jest zameldowanie i umowa o świadczeniu pracy.
Aby z komunikatem dotrzeć do tak trudnych odbiorców, organizacja postanowiła poprzyglądać się zachowaniu swojej grupy docelowej. Okazało się, że ?nielegalni goście?, aby zarobić na życie, głównie zajmują się wyszukiwaniem starych opakowań, które można poddać recyklingowi. Każdy ze zbieraczy, musi sprawdzać daną puszkę, na których widnieje oznakowanie, czy opakowanie można podając recyklingowi, czy też nie.

 Dlatego Czerwony Krzyż z agencją Konstellation zebrali kilkaset pustych puszek po napojach i okleili je informacjami o bezpłatnej i udzielanej anonimowo pomocy medycznej. Na opakowaniach został zamieszczony krótki tekst przygotowany w trzech językach, jakimi najczęściej posługują się imigranci w Danii: w języku rumuńskim, polskim i arabskim i dodatkowo w języku angielskim. Aby uzyskać szczegółowe informacje, osoba, która znalazła puszkę musiała wysłać SMS na podany na naklejkach bezpłatny numer infolinii.Agencja: Konstellation     Marka: Czerwony Krzyż
Źródło: http://www.dandad.org     Kraj: Dania    
Autor:
3
0
1445

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.