Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 04.08.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
7
0
1055Książkowe bilety

Brazylijczycy dostali lekturę: nie dość, że za darmo, to jeszcze umożliwiającą im przejażdżkę metrem. Wszystko to, aby zachęcić do czytania.
Według badań wydawnictwa L&PM, przeciętny Brazylijczyk czyta jedynie dwie książki rocznie. Dlatego wydawnictwo postanowiło wypracować u ludzi nawyk czytania. Kampanię udokumentowano filmem, który przyjął prostą formułę odzwierciedlającą trasę metra.
Na niej pojawia się mapa, przedstawiająca kolejne punkty - stacje metra, objaśniające cel akcji np. "People are always running from one place to another. It?s hard to find the time to read. Unless you read on your way" (red. "Ludzie zawsze biegają z jednego miejsca w inne. To naprawdę trudne znaleźć czas na czytanie. Chyba, że możesz czytać w drodze").

W ramach kampanii wydano dziesięć różnych książek m.in. Szekspirowskiego Hamleta. Każda z nich ma własny design, stworzony na wzór map metra. Natomiast okładki lektur zawierają wbudowane karty, dzięki którym posiadacze książek mogą wejść za darmo na peron.

W założeniu wydawnictwa było przekazanie informacji, że nie tylko drogie gadżety to niezbędne dodatki codzienności. Bardziej człowieka wzbogaca książka.Agencja: Africa     Marka: Wydawnictwo L&PM
Źródło: youtube.com     Kraj: Brazylia    
Autor:
7
0
1055

Średnia ocena:5
Suma ocen: 7


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.