Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 13.07.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
4
0
1138Dziennik wody

Wydaje nam się, że nigdy się nie skończy. WWF i Sanlom udowadniają, że wcale nie jest to tak oczywiste i do przestrzeni miejskiej wychodzą z informacyjnym ambientem.

Jako lider zrównoważonego rozwoju, Wordl Wide Fund for Nature, czyli WWF oraz Sanlam, którego celem jest edukacja społeczeństwa na temat Afryki Południowej, zorganizowali akcję, która w zamierzeniu miała promować oszczędzanie wody. Aby połączyć miejskich użytkowników wody z jej źródłem, wykonano na zamówienie instalację „Wodna Podróż”.

Badania przeprowadzone przez WFF-SA wraz z Radą Nuaki i Badań Przemysłowych (CSiR) nakreśliły obszary źródła wody w RPA. Badanie wykazało, że zaledwie 8% tamtejszego krajobrazu dostarcza ponad połowę wód powierzchniowych.

Pierwszy dziennik wodnej aktywności umieszczono na Międzynarodowym Lotnisku w King Shaka. Tam przechodnie byli zachęcani do obejrzenia, jak ich gospodarka jest zależna od życia krajobrazów, ale też jak naturalne środowisko wpływa na „przejazd” wody. Dodatkowo pracownicy WWF wyjaśniali poszczególne etapy instalacji oraz zapraszali do odwiedzenia strony internetowej Dziennika Wodnego oraz platform społecznościowych.

Christine Colvin, starszy menedżer programu WWF mówi: Chcemy wzmocnić świadomośc mieszkańców RPA na temat ich źródeł wody, tak, że mogą one przyczynić się do zabezpieczenia kluczowej części naszego dziedzictwa naturalnego. Wielu mieszkańców RPA, zwłaszcza tych mieszkających na obszarach miejskich, nie rozumie lub nie doceniają wody. Nie wiedzą też skąd płynie woda ich z kranów i jaką kluczową rolę odgrywają naturalne zdrowe zlewnie w dostarczaniu jej. Chcemy zmniejszyć bezpośrednie i pośrednie zużycie wody i ochronić obszary źródłowe wody.Agencja: Pomóż nam znaleźć     Marka: WWF, Sanlam
Źródło: http://www.wwf.org.za/     Kraj: RPA    
Autor:
4
0
1138

Średnia ocena:5
Suma ocen: 4


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.