Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 29.06.2015
Kategoria: company ambient media
3
0
1048Płaczące dzieci-chmury

Kwestia zanieczyszczania powietrza pojawia się i znika. Jednym z Państw najbardziej wpływających na jakość tego, co wdychamy są Chiny. Tamtejsza firma postanowiła swoim ambientem zawojować "brudny" rynek.

O zabrudzonym powietrzu mówi się zwykle w okresie zimowym. Narzeka się, że to polskie kopalnie nie pozwalają wziąć czystego wdechu. Jakby nie było, to np. Chiny są w czołówce państw świata, najbardziej wpływających na zanieczyszczenie powietrza. Tamtejsza firma, Xiao Zhu postanowiła zrobić coś w kierunku uświadomienia innym, jak ważna jest to kwestia zwłaszcza dla przyszłych pokoleń. Chińska firma „puściła” światła cierpienia dzieci na dym wydostający się z fabryk za pomocą hologramów. Na brudnych chmurach pojawiły się miny przerażonych dzieci.

Przejrzystość obrazów, twarzy płaczących dzieci wzywa do natychmiastowego działania. Sęk w tym, czy to odczucie występuje u każdego, zwłaszcza w przypadku dużych koncernów?

Firma Xiao Zhu tłumaczy się, że ambient jest próbą wyróżnienia się na rynku, będącym tak jako zatłoczony, jak powietrze. Na tym rynku ponad pół miliona osób – w tym głównie dzieci, zmarło z powodu chorób związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Poprzez akcję organizatorzy przedsięwzięcia chcieli zwrócić uwagę na zanieczyszczenie, którego największymi sprawcami są fabryki. Akcja odbyła się pod hasłem „Oczyścić powietrze. Niech przyszłość oddycha”.Agencja: Xinhua     Marka: Xiao Zhu
Źródło: facebook.com     Kraj: Chiny    
Autor:
3
0
1048

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.