Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 21.06.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
4
0
1255(bez)cenne zwierzęta

Kiedy mieszkańcy wielkich metropolii decydują się na zakup rasowych zwierząt, w przepełnionych schroniskach egzystuje mnóstwo pupili. Na tym paradoksie postanowiła oprzeć swój ambient media organizacja Quatro Pathinhas.

Quatro Pathinkas zajmuje się bezdomnymi psami i kotami w Brazylii. Niedawno organizacja stworzyła happening, który został sfilmowany, dzięki ukrytym kamerom. Sklep American Pets udostępnił ekspozycje, na których zwykle przebywały rasowe zwierzęta przeznaczone na sprzedaż. W ich miejsce zajęły psy i koty ze schroniska, które wydawano nieodpłatnie zainteresowanym. Efekt był taki, że wielu ludzi zabierało ze sobą czworonogi, nie wiedząc, ze są to bezdomne i do niedawna zaniedbane zwierzęta.  Wszystkie czworonogi znalazły swój dom.

W taki tez sposób działacze Quatro Pathinhas udowodnili, że nie ma żadnej różnicy między zwierzętami rasowymi, a tymi mieszanymi.

Akcja nie ma jeszcze swojego końca. Autorzy przedsięwzięcia zaplanowali cykl tego typu wydarzeń w sklepach na terenie Rio de Janeiro. Na stronie kampanii właściciele sklepów zoologicznych mogą zadeklarować chęć udziału w ambiencie. Na stronie akcji znajdują się także przykładowe zdjęcia zwierzą™, poszukujących nowego domu. Zainteresowani adopcją internauci, kontaktując się mailowo z organizacją, mogą ubiegać się o adopcje zwierzęcia.  Agencja: Dentsu     Marka: Quatro Pathinhas
Źródło: http://pricelesspets.com.br/     Kraj: Brazylia    
Autor:
4
0
1255

Średnia ocena:5
Suma ocen: 4


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.