Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 02.06.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
5
0
1125Mokre portrety

W tym przypadku marketing ma zadanie podnieść świadomość ludzi w kwestii tego wrażliwego tematu. W wielu aspektach nie można przejść bez inicjatywy. Tak też jest w tym ambiencie.

Dzisiejsze czasy cechuje duża liczba zaginięć. Amnesty International chce podnosić świadomość społeczeństwa na tę kwestię. W tym delikatnym temacie do grupy docelowej należy każdy, co stawia dodatkowa poprzeczkę: zaciekawić jak większą liczbę osób. Berlin Preuss und Preuss i Amnesty International na chodniku przestawili portrety ludzi zaginionych. Oryginalności ambientowi dodaje technika, jakie malunki zaginionych zostały wykonane. Artysta swoje prace wykonał wodą. Jak wiadomo, po dość krótkim czasie portrety znikają z chodników, nie ma po nich ani śladu. Podobnie jest w przypadku rzeczywistych portretów ludzi – kiedy znikają, często dla reszty społeczeństwa z biegiem czasu stają są zapomniane.

Choć ambient z pewnością należy do oryginalnych, nie niesie za sobą spektakularnych efektów. Akcja podnosi świadomość innych ludzi odnośnie rosnących zaginięć. Jednak nie niesie za sobą  żadnych działań, mających usprawnić poszukiwania tych osób.Agencja: Berlin Preuss und Preuss     Marka: Amnesty International
Źródło: youtube.com     Kraj: Niemcy    
Autor:
5
0
1125

Średnia ocena:5
Suma ocen: 5


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.