Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 27.04.2015
Kategoria: non-commercial ambient media
6
0
973Czerwony Krzyż i akcja hazardowa

Gdzie można spotkać najwięcej osób? Oprócz centrów handlowych, dworów kolejowych na myśl przychodzi także lotnisko. Tam też odbył się ambient Czerwonego Krzyża.

Żadnego poruszania ludzkich serc, wywoływania wyrzutów sumienia, czy też skalowania wzrokiem. Czerwony Krzyż połączył przyjemny z pożytecznym. Agencja Akestam Holst zorganizowała ambient na dwóch największych szwedzkich lotniskach: w Göteborgu i Sztokholmie. W obu skupiskach wylatujących i przyjeżdżających ludzi, stanęły automaty do gry typu arcade. Można było zagrać w Pac-man’a, Galaga czy tez Space Ivaders, a każda moneta wrzucona do automatu upoważniała do gry i wpadała specjalnie do przygotowanego pojemnika maszyny, zlokalizowanego na dole. Pojemnik wyglądał standardowo – tak jak wszystkie puszki przeznaczone na datki dla organizacji. Jest to jedna z pierwszych reklam ambientowych Czerwonego Krzyża, choć „marka” nie ma nudnych akcji promocyjnych.
Wcześniej Czerwony Krzyż promował się z reklamą mówiącą „pomaganie jest twarzowe”, gdzie czworo „klasycznych” ratowników i czworo „wystylizowanych” prezentowali slogan, nawołujący do pomocy osobom potrzebującym niezależnie od ich obywatelstwa, przekonań religijnych, politycznych czy koloru skóry.

 Agencja: Akestam Holst     Marka: Czerwony Krzyż
Źródło: youtube.com     Kraj: Szwecja    
Autor:
6
0
973

Średnia ocena:5
Suma ocen: 6


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.