Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 19.02.2018
Kategoria: shopping ambient media
5
0
2996Myśl globalnie, działaj lokalnie

Tesco w ramach swoich działań CSR przekaże aż 1 125 000 zł wspierając rozwój lokalnych społeczności, w których – jako globalna sieć – funkcjonuje. Marka zaprasza do swojego ambient media aktywnych mieszkańców, instytucje i organizacje pozarządowe.
?Każdy, nawet najmniejszy pomocny gest ma wielkie znaczenie? ? tak brzmi jedna z podstawowych wartości firmy Tesco. Dewiza mówi o sumie wszystkich drobnych działań, może nieść wielką zmianę w obszarach, mających znaczenie dla klientów i pracowników Tesco, ich lokalnego otoczenia oraz całego społeczeństwa. Dlatego sieć sklepów spożywczych podążając za swoją filozofią, realizuje program społeczny "Decydujesz, pomagamy".

Od 2016 r. firma wspiera swoich pracowników i klientów w ich najbliższym otoczeniu, przekazując granty na oddolne inicjatywy. O działaniach decydują interesariusze – zgłaszając projekty, których realizacji potrzebują najbardziej. Aktywni mieszkańcy swoje pomysły na działania mogą zgłaszać za pomocą formularza, dostępnego na stronie www.tesco.pl/pomagamy do 30 marca 2018 roku.


Zaangażowanie organizacji społecznych, mieszkańców, lokalnych władz, klientów
i pracowników Tesco przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Razem, udało nam się zrealizować ponad 400 projektów, które wniosły trwałą zmianę w życie wielu wsi, miasteczek i miast. Jesteśmy z tego dumni i chcemy robić jeszcze więcej, dlatego w tej – już IV – edycji programu „Decydujesz, pomagamy” w każdym ze 125 mikroregionów nagrodzimy nie jedną, a trzy organizacje społeczne. To nasze podziękowanie za zaangażowanie ludzi aktywnie działających na rzecz swojego otoczenia
 – mówi Katarzyna Michalska-Miszczyk Prezes Fundacji Tesco.


Spośród zgłoszonych pomysłów, w każdym z mikroregionów, jury wybierze po trzy projekty, które przejdą do otwartego głosowania klientów Tesco. To mieszkańcy poszczególnych regionów zdecydują, co w ich otoczeniu jest najpotrzebniejsze. Tak też każda organizacja, która dojedzie do etapu głosowania zwycięży. Jednak to liczba głosów, oddanych przez klientów Tesco, przesądzi czy grant wynosił będzie 5000, 3000 czy 1000 złotych.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy
Marka: Tesco
Kraj: Polska    
Autor:
5
0
2996

Średnia ocena:5
Suma ocen: 5


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIA

Tagi: Tesco, pomoc,


Dodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.