Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 22.12.2017
Kategoria: non-commercial ambient media
3
0
2047Pokaż swój Głos - cicha kampania

Media społecznościowe są jak społeczeństwo - działają w "tryb cichy". Celem tego ambient media jest rozpowszechnić "cichą" formę społecznej komunikacji.
Nowy projekt Amnesty International we współpracy ze Stowarzyszeniem Deaf Respect i agencji Saatchi&Saatchi ma zachęcić internautów do szerzenia własnych opinii i podejmowania działań w kierunku wolności.

"Pokaż swój Głos" to internetowy ambient media, w ramach którego twórcy stworzyli kilkadziesiąt GIF-ów w języku migowym. Tym sposobem autorzy projektu chcą dowieść, że milczenie nie jest żadna wymówką, a najlepszym tego dowodem jest siła migowej komunikacji. Zaprojektowane GIF-y zawierają hasła związane z najważniejszymi obecnie tematami społeczno-politycznymi takimi jak wolność sądów, prawa kobiet, prawa uchodźców, wolność słowa, tolerancja, rządy prawa czy wolność zgromadzeń. Nawiązujące do poszczególnych działań organizacji GIF-y są zlinkowane z petycjami, które można podpisać na stronie Amnesty International. Swój "głos pokazują" m.in. tacy celebryci jak Jacek Żakowski, Andrzej Grabowski, Natalia Przybysz, Magdalena Środa czy Iwona Cichosz. 

„Liczymy, że ludzie zaczną używać naszych GIF-ów do wyrażania w Internecie własnych opinii dowodząc, że milczenie nie jest żadną wymówką” – wspominają realizatorzy kampanii, zapraszając do zapoznania się ze stroną projektu Pokaż swój GłosAgencja: Saatchi&Saatchi     Marka: Amnesty International, Deaf Respect,

Autor:
3
0
2047

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.