Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 26.11.2017
Kategoria: shopping ambient media
2
0
982Dziecko zamiast CV

Na rozmowę o pracę nie musisz tam brać CV, ale możesz wziąć dziecko. Oto nowy ambient marki... IKEA.
Zanim otwarto Twoje Studio Pracy IKEA, firma zleciła przeprowadzenie badań. Nic dziwnego, że stres i zdenerwowanie to najczęstsze skoajrzenia z procesem rekrutacji. Jednocześnie blisko połoa osób aktywnych zawodowo i poszukujących pracy oczekuje, że procesowi rekrutacji towarzyszyć będzie otwartość i przyjazna atmosfera. Oprócz tego, jednym z oczekiwań jest także wysłuchanie z uwagą i skupieniem podczas rozmowy i przekazaniem informacji zwrotnej o wyniku procesu rekrutacji przez osobę, która ją przeprowadziła.
Dlatego Twoje Studio Pracy IKEA stworzyło partnerski system rekrutacji, dopasowany do indywidualnych potrzeb kandydatów, pozwalający na lepsze poznanie firmy. Design wnętrza nie przypomina typowych salek rekrutacyjnych. na start osoba aspirująca na pracownika serdecznie wita kandydata kawą bądź herbatą w przestrzeni FIKA. Następnie kandydat może dowiedzieć się co nieco o historii IKEA, dzięki przestrzeni kinowej i technologii wirtualnej rzeczywistości lub poczuć się jak pracownicy sklepów IKEA, testując sprzęty, których używają na co dzień. Mile widziane są także dzieci
Twoje Studio Pracy to miejsce dla wszystkich ? jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (windy, szerokie przejścia i korytarze, regulowana wysokość blatów). Dodatkowym udogodnieniem dla kandydatów-rodziców jest salka zabaw, dzięki której na rozmowę można zabrać swoje dzieci.

Twoje Studio Pracy to pierwsze takie miejsce w świecie IKEA, które chcemy współtworzyć i rozwijać razem z kandydatami w oparciu o informację zwrotną otrzymaną od nich. Ciągle testujemy i stopniowo wdrażamy nowe narzędzia, kanały i sposoby komunikacji. Intencją, która przyświecała nam podczas tworzenia Twojego Studia Pracy, był jak najbardziej zindywidualizowany proces rekrutacji, atrakcyjny dla każdego kandydata.  W IKEA powtarzamy, że rekrutujemy ludzi, a nie CV, dlatego chcemy, aby kandydaci mogli odczuć to „na własnej skórze” już w pierwszym etapie procesu – wyborze sposobu aplikowania do IKEA. Nie ma dla nas znaczenia, czy otrzymamy dokument Word, film czy też prezentację w Power Point. Najważniejsze jest, abyśmy się mogli wzajemnie poznać – mówi Edyta Gradkowska, Manager Twojego Studia Pracy, IKEA Retail w Polsce.


Otwarcie Twojego Studia Pracy to jednak nie koniec zmian w procesie przyjmowania do pracy w IKEA. Już w styczniu w Polsce rusza nowa platforma rekrutacyjna firmy, dzięki której kandydaci będą mieli większą swobodę w prezentowaniu siebie i swoich talentów. To znaczy, że w odpowiedzi na ogłoszenie nie będą musieli wysyłać typowego CV i listu motywacyjnego, ale np. portfolio czy też krótkie wideo z nagraniem wypowiedzi na swój temat, jeżeli tylko preferują taką formę aplikacji. 


Twoje Studio Pracy zlokalizowane jest w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 61 (Biurowiec Metro Group). Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Przestrzeń IKEA dedykowana jest wszystkim osobom zainteresowanym pracą w IKEA, ale i nie tylko - można ją odwiedzić, nawet nie będąc zaproszonym na rozmowę o pracę i poznać jej udogodnienia.Marka: IKEA

Autor:
2
0
982

Średnia ocena:5
Suma ocen: 2


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.