Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 30.10.2017
Kategoria: non-commercial ambient media
3
0
1827Niewidzialna ksiązka

Ujemna temperatura może przynieść nie tylko niespodzianki w postaci zlodowaciałej jezdni. W tym ambient media, komunikat ujawnia się tylko wtedy, kiedy na dworze jest naprawdę zimno.
Agencja Walk stworzyłą specjalną książkę, którą można przeczytać jedynie w określonych warunkach atmosferycznych. Inaczej jej strony pozostają zupełnie puste. Kreatywni znaleźli bezdomnych, utalentowanych ludzi, którzy potrafią napisać coś o sobie, swim losie i historii. Książka "Niewidzialni" zawiera wzruszające wspomnienia, wiersze opisujące przykrą codzienność. Autorami tekstów są bezdomni podopieczni Fundacji Kapucyńskiej. Fundacja znana jest zwłaszcza mieszkańcom Warszawy, często bywającym w okolicach ulicy Miodowej. Tam zazwyczaj można zaobserwować kolejkę bezdomnych czekających przed drzwiami kościoła na wydanie gorącego posiłku.

Lektura "Niewidzialnych" ma skłonić czytelnika do zwrócenia uwagi na bezdomnych. Odiorca ma pocuzuć się jak bezdomny autor, który zimą marznie na ulicach Warszawy, a inni ludzie traktują go jak powietrze. Tekst utworu ukazuje się tylko w ujmnej temperaturze, dzięki temu, że została specjalną wydrukowana farbą.

- Trzeba było zdobyć specjalną, termoaktywną farbę, specjalny papier. Znaleźć drukarnię, która podejmie się eksperymentu z niestandardowymi produktami - przyznaje Mariusz Pitura z Agencji Walk na łamach wiadomości.wp.pl

 
 


Marka: Agencja Walk
Źródło: wiadomosci.wp.pl     Kraj: Polska    
Autor:
3
0
1827

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.