Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 28.09.2017
Kategoria: charity ambient media
0
0
931Hospicjum szuka darczyńców w akcji 18:60

W niedzielę tuż przed południem rozpoczął się ambient media Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Wzięli w nim udział aktorzy teatralni i telewizyjni.
W przedsięwzięciu wzięli udział: Przemysław Bluszcz - Ambasador Fundacji Hospicjum Onkologiczne, Elżbieta Marciniak - Prezes Fundacji ?Powrót Pegaza? artyści zrzeszeni w Fundacji ?Powrót Pegaza?: Małgorzata Rożniatowska, Anna Szymańczyk, Marek Frąckowiak, Andrzej Grabarczyk, Tadeusz Siudym.
Miesięcznie w Fundacji brakuje blisko 80 tyś zł. Pimom podejmowanych działań, organizacja w 2013 r. wyznaczyła sobie cel, aby brakującą kwotę uzyskiwać ze stałych miesięcznych wpłat. Ówczesna luka finansowa podzielona przez liczbę darczyńców wynosiła właśnie 18,6 zł.
Akorzy wraz z wolontariuszami hospicjum rozpoczęli o teatralnego szukania "czegoś" w kieszeniach, otrebkach, a nawet w donicach. Później rozdawali ulotki i wyjaśniali, o co chodzi w ich - jakby się mogło wydawać - niedorzecznym zachowaniu i akcji "18"60". Finałem przedsięwzięcia był przemarsz ul. Marszałkowska wzdłuż Domów Towarowych Centrum. - Naszym największym wyzwaniem jest pozyskiwanie środków na utrzymanie hospicjum, co miesiąc brakuje nam 80 tys. zł. W akcji ?18,60? zachęcamy do stałego wspieranie naszych pacjentów. Walczymy również z myśleniem o hospicjum jako umieralni. Wychodzimy na zewnątrz, żeby pokazać, że u nas ludzie przeżywają resztę swojego życia w jakości, w cieple w uśmiechu i z dala od trosk - tłumaczy Dorota Jasińska, prezes Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.


Marka: Fundacja Hospicjum Onkologiczne
Kraj: Polska    
Autor:
0
0
931

Średnia ocena:3
Suma ocen: 0


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.