Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 03.08.2017
Kategoria: street ambient media
0
0
791Polegli z Paris Hilton

Znacie tę postać ze zdjęcia? Okazuje się, że w tym plebiscycie przegrała z Paris Hilton.
W realacji z ambient media widzimy młodych, radosnych i pełnych życia ludzi. Muzeum Apartheid postanowiło przeprowadzić plebiscyt, w którym młodzież odpowiadała na pytania, kim są postacie z ukazanych im zdjęć. Niestety plejadę hollywoodzkim gwiazd rozpoznają z refleksem godnym pozazdroszczenia. Paris Hilton, Britney Spears czy Shakira to postacie znane wszystkim ankietowany. Aż w końcu przyszła pora na postać widoczną na zdjęciu po lewej stronie. Wówczas pojawiła się konsternacja. Kim jest mężczyzna? Jak pokazała uliczna sonda, jest kimś zupełnie nieznanym młodym mieszkańcom RPA.

Ambient odbył się 16 lat po obaleniu systemu politycznego opartego na segregacji rasowej. Akcja polegała na przeprowadzeniu badania przez agencję TBWA na zlecenie Muzeum Apartheidu. Z niego wynika, że 86% młodzieży w RPA bezbłędnie rozpoznaje dzisiejszych celebrytów z pierwszych stron tabloidów. Niestety ta sama grupa ankietowanych nie zna czołowych aktywistów ruchu, dzięki któremu mogą dzisiaj cieszyć się wolnością.

Ambient miał otworzyć oczy społeczeństwu na poziom wiedzy historycznej młodego pokolenia tuż przed Dniem Wolności, narodowym świętem upamiętniającym pierwsze demokratyczne wybory.

Wyniki ulicznej sondy emitowano w telewizji oraz w sieci licząc na wirusowe rozprzestrzenianie się przekazu. Hasło kampanii – „A history forgotten is a future lost. Apartheid Museum. Make The Time” ("Zapomnieć o historii to stracić przyszłość. Znajdź czas. Muzeum Apartheidu")Agencja: TBWA     Marka: Muzeum Apartheidu
Kraj: RPA    
Autor:
0
0
791

Średnia ocena:3
Suma ocen: 0


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.