Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 06.07.2017
Kategoria: sex ambient media
2
0
1300Dotknij, aby przekonać się, że są prawdziwe

Nieco rubaszna i zawstydzająca akcja ambientowa z egzotycznego Mozambiku. Dotknij, aby przekonać się, że są prawdziwe - każdy uczestnik dostaje za to dodatkowy prezent. O co chodzi?
Za tą niekonwencjonalną kampanią stoi Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Rakiem (w skrócie ALCC). Podczas ostatniego tygodnia mody organizowanego każego roku w stolicy Mozambiku, Maputo, utawiono specjalną konstrukcję, wewnątrz której było miejsce nie tylko dla modelki, ale przede wszystkim... dla jej piersi. Brzmi kontrowersyjnie, ale odbiorcy dzięki dwóm otworom na odpowiedniej wysokości mogli swobodnie przyglądać się i dotykać kobiecy biust.
Dodatkowo obok widniał kontrowersyjny napis: ?Toque para saber se e real" (Dotknij, aby przekonać się, że są prawdziwe). Każda kobieta, która skorzystała z okazji i dotknęła piersi modelki, otrzymała ulotkę ?Breast cancer is also real. Do the self-examination and protect yourself? (Rak piersi także jest prawdziwy. Rób samobadanie piersi i chroń się).
Tym sposobem stowarzyszenie z egoztycznego Mozambiku chciało uświadomić kobietom, jak ważna jest rofilaktyka nowotworów i badanie swoim piersi. W niektórch krajach, w tym afrykańskich, samobadanie piersi jest ciągle tematem tabu, co świadczy również o niskiej wykrywalności raka piersi we wcesnych stadiach rozwoju w tych krajach. Dlatego coraz śmielsze akcje nie dzieją się bez przyczyny, a są głośnym sprzeciwem wobec ignorancji kobiet w kwestii swojego zdrowia.


Marka: Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Rakiem (ALCC)
Kraj: Mazambik    
Autor:
2
0
1300

Średnia ocena:5
Suma ocen: 2


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.