Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 26.06.2017
Kategoria: company ambient media
1
0
1348Rekrutacja na dachu

"Dasz radę!", "Wierzymy w Ciebie" - w klatce schodowej Teatru Śląskiego motywują nas zawieszki z takimi napisami. Po chwili docieramy w miejsce ambient media u szczytu Katowic. Co dalej?
Widoki Katowic sprawiają, że zapominamy, że przyszliśmy na rozmowę kwalifikacyjną do jednej z największych firm outsourcingowych w Polce, która zatrudnia blisko 7 tysięcy osób w kraju, w tym 1,2 tysiąca pracowników w Katowicach. Pomysł na nietypową rekrutację wpadło Capgemini, międzynarodowa firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Niestandardowe okoliczności miały sprawić, że stres rekrutów zostanie rozmyty w chmurach katowickiego śródmieścia.
Przedsięwzięcie na dachu Teatru Śląskiego w Katowicach jest rozpoczęciem ambientu "Taste your career with Capgemini". Nazwa akcji nie bez powodu jest w języku angielskim. Marka tym samym podkreśla znajomość języka angielskiego jako jednego z najważniejszych wymogów, aby ubiegać się o posadę w Capgemini. Oczywiście znajomość niemieckiego, francuskiego czy holenderskiego to dodatkowy atut.
- Mamy teraz do czynienia z rynkiem pracownika, dlatego trzeba się o niego starać, stąd też nasza akcja ?Taste your career with Capgemini?. Osób, które dołączą do naszego zespołu, szukamy w nietypowych dla działań rekrutacyjnych miejscach, aby podkreślić wartości jakie wyznajemy w firmie, to jest wolność i przyjemność - mówi Angelika Gawlik-Gajda, employer branding administrator z Capgemini na łamach silesion.pl.

- Kandydaci są klientami, o względy których zabiegamy, zresztą nie tylko my. Stąd cała nowa gałąź tzw. “marketing rekrutacyjny” - mówi Hanna Bednorz, senior employer branding specialist. - Rośniemy w siłę, potrzebujemy nowych ludzi, nie chodzi o rotację, ale o dopływ świeżej krwi.

 Jakie są plusy pracy w katowickiej firmie? Elastyczne godziny pracy, zmiany popołudniowe, nocki a może pół etatu. Wszystko zależy od projektu i klienta, dla którego będziemy pracować. Dopasowanie następuje właśnie na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Na podstawie CV, formularza rekrutacyjnego i wstępnej rozmowy telefonicznej. Jest też minus - dopasowania do kalendarza klienta zagranicznego - jeżeli jego święta nie pokrywają się z naszymi, to zamiast odpoczywać na łonie natury, siedzimy w biurze na “słuchawce” i wpatrując w ekran monitora.

Kolejne spotkania rekrutacyjne w formie speed recruiting były organizowane na poddaszu Filharmonii Śląskiej w Katowicach oraz w podziemiach Hotelu Centrum w Sosnowcu. Potencjalni kandydaci mogli zgłosić chęć udział na stronie internetowej.

 

Marka: Capgemini
Źródło: https://silesion.pl/     Kraj: Polska    
Autor:
1
0
1348

Średnia ocena:5
Suma ocen: 1


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.