Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 13.06.2017
Kategoria: moto ambient media
2
0
1239Akcja Miasto!

Ile miejsca zajmują auta w przestrzeni miejskiej, a ile jest w niej zieleni? Ten ambient media prowokuje do zadawania takich pytań.

Wraz z rozwojem miast i sieci dróg, często cierpi na tym środowisko. Przed wrocławską galerią Awangarda stanęła instalacja autorstwa Roberta Gacek z Akcji Miasto poruszająca ten temat. Ambient konsternuje przechodniów i prowokuje pytania - ile miejsca zajmują auta w przestrzeni miejskiej, a ile jest w niej miejsca na zieleń? 


Instalacja powstała w związku z projektem Out of Sth, będącym kontynuacją głośnej i nagradzanej wystawy, która pod tym samym tytułem miała miejsce we Wrocławiu dwa lata temu (Out of Sth, BWA Wrocław 2008) i była pierwszą polską, a zarazem międzynarodową, prezentacją urban artu w kontekście galeryjnych ujęć sztuki współczesnej.

5. edycja Out of Sth różni się od poprzednich poprzez odwrócenie relacji pomiędzy instytucją i sektorem pozainstytucjonalnym. Nie ma być pokazem kuratorskim lecz możliwie szerokim “kongresem” sił miejskich, owocem długo budowanych znajomości i przenikania się środowisk, tak typowego niegdyś dla wrocławskiej kontrkultury. Działanie łączące kilka ważnych środowisk lokalnych wynika z konstatacji kryzysu formatu wystawy i jej społecznej izolacji jako formuły komodyfikacji sztuki współczesnej. - informują organizatorzy wydarzenia na facebookowej stronie wydarzenia. Marka: Robert Gacek
Źródło: BWA Wrocław     Kraj: Polska    
Autor:
2
0
1239

Średnia ocena:5
Suma ocen: 2


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.