Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 22.04.2017
Kategoria: street ambient media
2
0
955Color Run w Paryżu!

Jakie kolory mają nasze myśli? Dzięki technologii, na to pytanie mogli odpowiedzieć uczestnicy ambient media marki DEKORAL.
W kwietniu Biuro Podróży Reklamy zorganizowało dla producenta farb Ripolin instalację ambientową pod hasłem; Poznaj kolor swojego wnętrza. Do ambient media wykorzystano encefalograf, świetlny kubik, ekran ledowy oraz aplikację na iPad.
Aplikacja obliczyła stan emocjonalny osoby badanej na podstawie jej fal mózgowych i wyświetlała wyniki w postaci koloru na ekranach ledowych. Wszystko to działo się w czasie rzeczywistym. W trakcie badania kubik świecił kolorami, którymi "myśli" badana osoba. Akcja stanowi pionierską pracę w dziedzinie neuromarketingu.

 

Wielkim wyzwaniem była współpraca aplikacji z giga instalacją świetlną oraz ekranami ledowymi w czasie rzeczywistym, bez użycia kabli. Wysiłek organizacyjny opłacił się; świetlny kubik cieszył się dużym zainteresowaniem, a każdy, komu udało się skorzystać z aplikacji miał okazję przeżyć ciekawe doświadczenie. - informują autorzy ambientu na swojej stronie internetowej. - Wszystko zostało zorganizowane w samym sercu Francji, czyli oczywiście w Paryżu, a żeby było jeszcze ciekawiej przeprowadziliśmy to podczas biegu Color Run. Są to zawody o tyle wyjątkowe, że jego uczestnicy co 1000 metrów są obrzucani proszkiem innego koloru. Linia mety nie oznacza końca zabawy. Po przebiegnięciu 5 pełnych kolorów kilometrów zaczyna się impreza – muzyka, taniec i dzielenie pozytywnych chwil.

Ambient media robi duże wrażenie i nie da się ukryć, że świetlny kubik znakomicie wpisuje się w barwny wizerunek producenta farb. Agencja: Biuro Podróży Reklamy     Marka: DEKORAL
Źródło: biuropodrozyreklamy.com/     Kraj: Francja    
Autor:
2
0
955

Średnia ocena:5
Suma ocen: 2


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Plama znika

13.10.2013
0
9
1
0

Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.