Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 21.03.2017
Kategoria: non-commercial ambient media
1
0
972Może masaż wykonany przez kota?

Często uważa się, że osoby niepełnosprawne należy traktować "specjalnie". Ten ambient media dowodzi, że mamy nieco przerysowane spojrzenia na tę grupę społeczną.
Osoby niepełnosprawne często traktowane są jako osoby, które są niezdolne do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Często traktuje się je niepoważnie. W tym ambient media pokazano, że Zespół Downa to nie choroba, powodująca niemoc, a tylko odmienność biologiczna człowieka. To natura wyposażyła osobę z chorobą Downa w dodatkową informację genetyczną zawartą w chromosonie 21, który modyfikuje rozwój oraz kształtuje cechy wyróżniające daną osobę pośród innych ludzi.
W ramach kampanii Hungry Man stworzono profile w mediach społecznościowych, gdzie udostępniano zdjęcia osób z dodatkowym chromosomem. Bohaterzy ambientu pozują z kartkami zawierającymi pytania typu: czy praca bądź dobra fryzura to wyjątkowa potrzeba? Kto nie chciałby być masowany przez kota?
Dodatkowo w ramach przedsięwzięcia stworzono spot, w którym wzięła udział aktorka Laura Elizabeth Potter znana m.in. z serialu "Glee". Aktorka tłumaczy w nim, że gdyby osoby z zespołem musiały zjadać na śniadanie jaja dinozaura bądź też być masowane przez kota, moglibyśmy mówić, że to wymagania specjalne.

 

Dodatkowo w ramach przedsięwzięcia stworzono spot, w którym wzięła udział aktorka Laura Elizabeth Potter znana m.in. z serialu "Glee". Aktorka tłumaczy w nim, że gdyby osoby z zespołem musiały zjadać na śniadanie jaja dinozaura bądź też być masowane przez kota, moglibyśmy mówić, że to wymagania specjalne. Agencja: Hungry Man    
Źródło: nowymarketing.pl    
Autor:
1
0
972

Średnia ocena:5
Suma ocen: 1


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.