Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 18.03.2017
Kategoria: company ambient media
3
0
965Wiadomość do przyszłości

Sumeryjskie tabliczki, egipskie piramidy... to jedne z wielu świadectw minionych czasów. A my co zostawimy przyszłym pokoleniom? Rusza ambient dla marki Papiery POL.
Świadectwa minionych czasów pozwalają nam choć troche wyborazić sobie, jak wyglądało ludzkie życie w przeszłości. Dzięki nim wiemy także kim jesteśmy, skąd pochodzimy i jaka jest nasza personalna historia jak i całej ludzkości. Ponadto za pomocą tych świadectw możemy wyobrazić sobie jak wyglądało życie w mionych epokach. Co zatem zostanie po nas? Czy zostawić po sobie, aby uchronić naszą cywilizację przed zapomnieniem? Na te ppytania w ambient media odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy dla marki Papiery POL.
Agencja wpadła na pomysł, w jaki sposób zostawić wiadomość dla przyszłych pokoleń, aby przetrwała w nienaruszonej postaci kilka pokoleń. Dlatego stworzyła kapsułe czasu, w której będzie zawarte świadectwo danej epoki. Ukryte przed całym światem będzie czekać na nadejście odpowiedniej chwili, w której zostanie otwarta. Wiadomość w kapsule czasu może zostawić każdy. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę ambientu i zostawić wiadomość, która później będzie wydrukowana na papierze i umieszczona w specjalnej do tego przygotowanej kapsule czasu.
Celem projektu jest umożliwienie każdemu stworzenia dowolnego przesłania. Dlatego ani Papiery POL, ani Biuro Podróży Reklamy nie będąingerować w wiadomości internautów, ani tez nie będą czytali tego, co zgromadzi elektroniczny wehikuł. Jako pierwsi z zawartością kapsuły zapoznają się jej odkrywcy.

Wiadomośc możecie zostawić na stronie: papierypol.pl/Agencja: Biuro Podróży Reklamy     Marka: Papiery POL
Źródło: biuropodrozyreklamy.com     Kraj: Polska    
Autor:
3
0
965

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.