Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 27.10.2016
Kategoria: non-commercial ambient media
3
0
893Fryzjer daje rabat dzieciom, które czytają ksiązki

Sukces ambient media nie jest zależny od wielkości przedsięwzięcia. Świadczy o tym np. ambient małego zakładu fryzjerskiego w stanie Michgan, który realnie przyczynił się do wzrostu czytelnictwa.
Wszystkim dzieciom poniżej 12 roku życia, które w trakcie strzyżenia będą czytać książkę, fryzjer oferuje zniżkę za usługę w wysokości 2 dolarów. Na taką formę promocji zakładu fryzjerskiego wpadł Ryan Griffin i za zgodą swojego szefa, Alexandra Fullera, wprowadził ją do zakładu fryzjerskiego.
Przedsięwzięcie miało miejsce w robotniczym miasteczku na obrzeżach Ann Arbor, gdzie średnie przychody przypadają na gospodarstwo domowe są o blisko jedną trzecią niższe od średniej w całych Stancah Zjednoczonych. Tam każdy dolar ma znaczenie, dlatego kiedy przychodzi czas na obcięcie włosów u tych najmłodszych, rodzice wolą zarać je do zakładu Fuller Cut, ponieważ tam w tak łatwy sposób można otrzymać rabat.Warunek jest jeden: dziecko w trakcie strzyżenia będzie czytać na głos książkę fryzjerowi.
Okoliczni mieszkańcy wciągnęli się w akcję i nawet sami zaczęli przynosić książki do zakładu fryzjerskiego. Oprócz tego do zakładu fryzjerskiego przychodzi mnóstwo listów i osobistych podziękowań, w których mowa, jak wiele czytanie na fotelu u fryzjera znaczy dla ich podopiecznych. Co ważne, książki dostosowane są do zainteresowań najmłodszych klientów. Nie brak pozycji, w których mowa o przygodach detektywistycznych czy baseball.


Marka: zakład fryzjerski
Kraj: USA    
Autor:
3
0
893

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.