Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 30.09.2016
Kategoria: sex ambient media
3
0
1624Dirty dancing w centrum Warszawy

Już dzisiaj w centrum Warszawy odbędzie się seksualny ambient media. To już 6. edycja gry miejskiej "Let's talk about sex!".
Każdy człowiek ma prawo do posiadania rzetelnej wiedzy na temat zdrowia seksualnego. Często jednak trudno jest uzyskać do niej dostęp. Wynika to z niskiego poziomu edukacji seksualnej, traktowania Internetu jako źródła informacji czy przedstawiania zagadnień w zmedykalizowany i często niezrozumiały sposób. Statystyki zakażeń HIV w Polsce mają tendencję wzrostową (w roku 2015 zgłoszono 1.273 nowo wykryte zakażenia HIV,w roku 2014 było ich 1085 ? najwięcej, około 20proc., na Mazowszu), co pokazuje, że wiedza z zakresu edukacji seksualnej jest szczególnie ważna, również w powiązaniu z zabawą, piciem alkoholu czy zażywaniem substancji psychoaktywnych. Naszym zadaniem jest dzielenie się wiedzą w sposób przyjazny, nie oceniający i nie straszący, w atmosferze otwartości i komfortu ? mówi Weronika Zaród, jedna z koordynatorek projektu na łamach serwisu programstacja.org.pl
Dlatego już dzisiaj odbędzie się 6. edycja gry miejskiej "Let's talk about sex". Ambient ma ukazywać, że o seksualności i bezpieczeństwie w relacjach można mówi otwarcie i w atmosferze komfortu. W tym roku akcja nosi nazwę "Dirty dancing". W ramach przedsięwzięcia uczestnicy będą mogli spojrzeć na temat imprezowania z nieco innej perspektywy niż zazwyczaj. Na każdym pięciu przystankach gry, rozmieszczonych w siedzibach organizacji pozarządowych działających na terenie Śródmieścia, przy wsparciu edukatorów będzie można zmierzyć się pytaniami związanymi ze spędzaniem wolnego czasu na imprezach.

Jak można zadbać o siebie, swoje zdrowie i bezpieczeństwo, ale tez gdzie są granice i kiedy odczuwa się komfort w relacjach. To tylko niektóre pytania, na które można natrafić. Każde z nich ma być zaanimowane w taki sposób, by łączyło w sobie elementy zabawy jak i edukacji i pracy grupowej.


W grze może wziąć udział każdy chętny powyżej 15. roku życia, bezpłatnie, bez zapisów, odbierając jedynie przed startem legitymacje gracza z wyznaczoną trasą. Start już dzisiaj na placu przed południowym wejściem do Metra Centrum (przy tzw. "Patelni").


Poza tym, posiadacze smartfonów z systemem Android mogą pobrać bezpłatną aplikację dedykowaną akcji.

Podsumowując: 

KIEDY? 30 września 2016 (piątek) – między 16:00 i 20:30.
GDZIE? Start na placu przed Metrem Centrum, tzw. „Patelni”.
JAK? W grze może wziąć udział każdy chętny powyżej 15. roku życia, bezpłatnie, bez zapisów. Wystarczy przyjść pod Metro Centrum w dowolnej chwili między 16:00 a 20:30 i odebrać legitymację gracza.
ILE? Przejście całej gry trwa około godziny.Marka: Stowarzyszenia Program Stacja, Społeczne Komitet ds. AIDS
Źródło: http://programstacja.org.pl     Kraj: Polska    
Autor:
3
0
1624

Średnia ocena:5
Suma ocen: 3


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.