Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 29.09.2016
Kategoria: street ambient media
4
0
1183Sprzątanie miasta

Codziennie mijamy tysiące ogłoszeń, często niezwracając konkretnie na nie uwagi. W ramach ambient media WGPO zaśmiecające ogłoszenia zmieniły swoje miejsce.
Na słupach, murach czy gdziekolwiek, gdzie jest miejsce, przylepiane są ogłoszenia prywatne. Często nikt nie ściąga ogłoszeń, które są już nieaktualne bądź zostały zniszczone przez deszcz czy wilgość. W ramach akcji ambientowej WGPO, czyli sprzątania Wiszących Gdzie Popadnie Ogłoszeń, zaśmiecające ogłoszenia wieszane przez mieszkańców Warszawy i Poznania usunięto ze 180 miejc. Oczywiście to nie znaczy, że ogłoszeniodawcy mogą się martwić, że ich informacji nikt nie przeczyta. Przeciwnie. Ulotki zostały przeniesione w lepsze miejsce, czyli do serwisu ogłoszeniowego Tablica.pl, tym samym czyniąc miasta czystsze.
Akcja rozpoczęła się 5. sierpnia. Przez siedem dni Facebookowicze przesyłali zdjęcia miejsc, które ich zdaniem powinny zostać posprzątane. 17 i 18. sierpnia brygady sprzątające były gotowe usunąć kartki z ogłoszeniami z wybranych miejsc. Ambient WGPO jest kontynuacja kampanii zintegrowanej serwisu Tablica.pl. Za strategię i kreację była odpowiedzialna agencja 180heartbeats. Natomiast pomysł sprzątania miasta powstał we współpracy z Brandfever, który jest także odpowiedzialny za realizację akcji na terenie miast.


Agencja: 180heartbeats, Brandfever     Marka: Tablica.pl
Źródło: ktr.org     Kraj: Polska    
Autor:
4
0
1183

Średnia ocena:5
Suma ocen: 4


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.