Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 19.08.2016
Kategoria: museum ambient media
4
0
892BoahterON - Włącz historię

Aktorzy z serialu "Czas Honoru" wzięli udział w ambiencie, w którego celem jest upamiętnienie Powstańców Warszawskich. Dołączyć może każdy.
Magdalena Różdżka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski oraz Maciej Zakościelny to aktorzy, grający w znanym serialu Telewizji Polskiej. Aktorzy wcielający się w role powstańców, wzięli udział w spotach i ambient media kampanii "BohaterON - Włącz historię". Na czym polega akcja? Ci, którzy chcieliby podziękować uczestnikom walk o stolicę, czeka miliony bezpłatnych kartek. Celem akcji jest upamiętnienie Powstańców Warszawskich jak i edukacja społeczeństwa na temat wydarzeń z tego okresu.
Do akcji może dołączyć każdy. Bezpłatną kartkę można odebrać w wybranych placówkach Poczty Polskiej, Lotto czy też pociągach Express InterCity premium, wybranych samochodach Uber, w Muzeum Powstania Warszawskiego oraz u wolontariuszy podczas koncertów Lata z Radiem. Oprócz tego kartka będzie dostpna przez cały sierpień w czarnym namiocie Rakoobrony na plaży w Gdyni. Symboliczną pocztówkę może także wysłać przez Internet przez PlatformaEnvelo. Zostanie ona wydrukowana i przekazana w formie tradycyjnej adresatowi.

 Kartki po zakończeniu przedsięwzięcia trafią do Muzeum Powstania Warszawskiego, a później zostaną przekazane adresatom. Pocztówki będą przyjmowane do 2-giego października, czyli dnia, w którym 72 lata temu zakończyło się Powstanie Warzawskie. Listę punktów dytrybucji pocztówke znajdziecie na stronie: www.bohateron.pl


Projekt jest inspirowany akcją prowadzona w ubiegłych latach, kied to dzieci szkół przyszpitalnych włosanoręcznie wykonywały biało-czerwone kartki, przekazywane później uczestniom walk o Warszawę. Oprócz ambientu, spotów telewizyjnych i radiowych, w całej Posce odbędzie się cykl warsztatów przeznaczony dla szkół ponadpodstawowych. Marka: Fundacja Sensoria
Kraj: Polska    
Autor:
4
0
892

Średnia ocena:5
Suma ocen: 4


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media


Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.