Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Poleć ambient znajomemu
Kategoria
Czas dodania
Sortowanie
Newsletter

5 najlepszych ambientów każdego tygodnia - zapisz się!
Dodano: 15.06.2016
Kategoria: non-commercial ambient media
2
0
1847Bardzo publiczna toaleta

Wchodzisz do publicznej toalety w mieście i w jednej chwili pomieszczenie staje się przezroczyste. Taka sytuacja spotkała jedną z kobiet w brytyjskim ambient media.
Pewna kobieta weszła do publicznej toalety postawionej na jednej z ulic w mieście. Po zamknięciu drzwi, nagle wszystkie ściany w pomieszczeniu stały się przezroczyste i tym samym kobieta została wystawiona na widok wszystkich przechodniów.
Ta niecodzienna sytuacja w Londynie odbyła się z inicjatywy organizacji non-profit Open Rights Group. Poza wspomnianymi wcześniej efektami, w ubikacji można było równiez usłyszeć komunikat, by odwrócić i otworzyć szafkę z lustrem nad umywalką. W środku znajdowała się karta z informacją o nowych regulacjach wprowadzonych w Wielkiej Brytanii, dotyczących polityki prywatności.
Inicjatorzy pragnęli przekazać, że nowe regulacja sprawia, iż prywatność Brytyjczyków zostanie w ogromnym stopni ograniczona. Nowe prawo pozwoli rządowi na zbieranie informacji takich jak historia przeglądania Internetu czy dane w telefonach komórkowych. Hasło kampanii brzmi: "We're sorry but you?ll have to get used to your privacy being exposed" (red. "Przepraszamy, ale musisz się przyzwyczaić, że twoja prywatność od teraz będzie wystawiona na widok publiczny"). Żaden z uczestników uczestników nie był wcześniej poinformowany o przedsięwzięciu, co można zauważyć w naturalnych i spontanicznych reakcjach uczestników ambientu.

 

 Agencja: SLG     Marka: Open Rights Group
Kraj: Wielka Brytania    
Autor:
2
0
1847

Średnia ocena:5
Suma ocen: 2


LOSOWY AMBIENT MEDIA NASTĘPNY AMBIENT MEDIADodaj komentarz:
Pola oznaczone * są wymagane


Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Zobacz regulamin komentowania i dodawania opinii.

Dodane komentarze:
Nie ma jeszcze komentarzy tego ambientu. Dodaj go jako pierwszy.Podobne ambient media

Muzyka twojego serca

03.10.2013
0
1670
0
0

Wszystkie podobne »Popularne tagiZobacz najczęściej oglądane w tej kategorii
Dodaj ambient
Twórz z nami serwis Ambientising.pl Podziel się z czytelnikami ciekawym przykładem reklamy ambientowej.
DODAJ AMBIENT
Newsletter
Zapisując się otrzymasz co tydzień 5 najlepiej ocenianych ambientów minionego tygodnia. Bądź na bieżąco z reklamą ambientową.